REFERENCJE

PREDRAG SIMOVIC

Rozmawialiśmy o pięciu najważniejszych dla mnie obszarach. Poprzez sposób w jaki Paweł zadawał pytania i udzielał odpowiedzi, zrozumiałem co naprawdę hamuje mój rozwój, dlaczego systematycznie nie planuję i jak temu zaradzić. Poświęcił dodatkowo więcej uwagi w tych kwestiach, w których miałem specyficzne wątpliwości lub coś mentalnie wstrzymywało mnie z tyłu (wewnętrzna walka). Był przygotowany, bardzo profesjonalny i doskonale słuchał. Pomaga znaleźć rozwiązania we własnym zakresie.

MARCIN URBANOWICZ

Praca przedstawiciela medycznego jest pełna wyzwań. Przez cały czas zmagamy się z niepewnością i odmowami. Zgłaszając się do Pawła chciałem znaleźć sposób na to by z tak prozaicznych powodów nie tracić motywacji. Dzięki sesjom coachingowym poznałem przyczyny takiego stanu rzeczy, zmieniłem sposób myślenia o sobie i swoich klientach a także znalazłem bardzo proste metody dzięki, którym zapanowałem nad stresem, co wydatnie wpłynęło na zwiększenie osiąganych przeze mnie wyników. Praca z Pawłem okazała się strzałem w dziesiątkę ! Dzięki temu ciągle jestem w czołówce najlepszych sprzedawców w kraju. Polecam każdemu, którzy chcą lepszej jakości życia.

ŁUKASZ WIECZOREK

Pan Paweł dał się poznać z bardzo dobrej strony. Okazał się osobą sumienną, niezwykle energiczną i zawsze wywiązującą się z podjętych zobowiązań. Pan Paweł zrealizował dla nas szkolenia z zakresu komunikacji interpersonalnej, obsługi klienta, sprzedaży i zwiększania efektywności pracy. Jego pracę oceniamy jako godną polecenia. Szkolenia prowadzone były w profesjonalny, merytoryczny i zawsze ciekawy sposób. Pragniemy udzielić najszczerszych rekomendacji osobie Pana Pawła.

FRASER RUSSEL

Biorąc pod uwagę sesje, które odbyłem, mogę powiedzieć, że Paweł jest wart każdego wydanego centa. Znakomicie pozwala dotrzeć do swoich własnych odpowiedzi i wniosków, zadając mnóstwo pytań, które naprawdę zmuszają do myślenia. Wartość nie kończy się wraz z końcem sesji. Dostajesz pracę do wykonania we własnym zakresie oraz ukierunkowuje twoją uwagę na obszary, w których potrzebujesz zrobić największe postępy. Pawel jest odpowiednią osobą, aby poprawić swoją grę mentalną !

TOMEK "SZEPARD"

Już po pierwszej sesji, zadanie które otrzymałem do wykonania, zmotywowało mnie do włożenia większego wysiłku aby utrzymywać wysoki poziom koncentracji podczas gry. Jestem bardzo zadowolony z pracy, którą wykonaliśmy razem z Pawłem przez ostatnie dwa miesiące. Aby być w 100% szczerym, myślę, że 65-70% mojego postępu, zależał od coachingu z Pawłem. Polecam serdecznie :-) !

KRYSTIAN ZDROJEWSKI

Bardzo chętnie przekazuje innym swoją bogatą wiedzę zawodową i doświadczenie. Jest osobą miłą, sympatyczną oraz godną zaufania. Sesje z Pawłem to nie spacer w parku. Wymagania są wysokie i nie zawsze jest przyjemnie.

JAKUB IZAK

Do współpracy z Pawłem przekonała mnie jego pasja, którą niewątpliwie żywi do rozwoju osobistego i coachingu. Jego ciągły wysiłek, który wkłada w poszerzenie wiedzy oraz umiejętności z tej dziedziny, zdolność wnikliwego przyjrzenia się 'sprawie', następnie trafna identyfikacja 'problemu', a na koniec dobranie skutecznej metody radzenia sobie z 'zagadnieniem' jest wszystkim czego potrzebujemy, aby dokonała się zmiana na lepsze w naszym życiu. Śmiało mogę polecić jego osobę innym, szukającym pomocy i konstruktywnych rozwiązań w wielu dziedzinach życia.

WIKTOR

Wszystko przeprowadzone bardzo profesjonalnie i jednocześnie w luźnej atmosferze. Już po pierwszej sesji odczułem różnicę i znalazłem rozwiązanie problemu. Jestem bardzo zadowolony. Polecam !

ROGER

Właśnie odbyłem swoją pierwszą sesję z Pawłem. Całkowicie odmienił moje podejście do pewnych kwestii ! ... właściwie to sam odmieniłem przy pomocy kilku jego pytań :) Bardzo łatwo się z nim rozmawia, jednocześnie traktuje coaching bardzo poważnie. Wysoce polecam kontakt z Pawłem !

KAMIL SZEREMETA

Super sprawa! Paweł doskonale wywiązuje się ze swojej roli. Żadnych półśrodków. Korzysta z wielu narzędzi, czasami nowatorskich i niepopularnych. Przez co niezwykle skutecznie prowadzi na odpowiednią drogę! Wszystko profesjonalnie przeprowadzone od pierwszej sesji. Jestem naprawdę zadowolony z osiąganych przez nas wyników.

ENVAR MIR

Po odbyciu zaledwie dwóch sesji z Pawłem i zauważyłem dużą różnicę w ogólnym samopoczuciu i spojrzeniu na życie. Warto zaznaczyć, że Pawel pomimo relatywnie młodego wieku, przynosi do stołu dużo życiowego doświadczenia, co sprawia że ma coś do zaoferowania zarówno osobie młodej lub komuś dziesięć lat starszemu. Rzuca Ci wyzwania, abyś samodzielnie wyjaśnił swój tok myślenia w różnych aspektach twojego życia (poker, życie prywatne, cele itd.) i wyciska z Ciebie abyś zwerbalizował to czego naprawdę chcesz oraz dlaczego mógłbyś mieć problemy z osiągnięciem tego. Następnie oferuje Ci ustrukturyzowane podejście do życia, które wierzę, że stawia Cię w najlepszej pozycji aby osiągnąć sukces. Polecam pracę z Pawłem, jeśli chcesz wykrzesać z siebie jak najwięcej !

ROBERT

Polecam Pawła jako w pełni profesjonalnego trenera i coacha mentalnego. Pomógł mi poprawić moje wyniki i stawić czoło moim słabościom. Jest bardzo konkretny. Poważnie podchodzi do tego co robi i zmusza Cię do myślenia w inny sposób o prostych tematach.

MARCIN BORKOWSKI

Coach który zmusił mnie do zmierzenia się z samym sobą. Czasami było ciężko bo trudno przyznać się do swoich słabości i z nimi walczyć, łatwiej wszystko usprawiedliwiać. Jednak dzięki takiemu podejściu człowiek może zyskać bardzo wiele. Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą zmierzyć się ze swoimi słabościami i wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Polecam !

FERRY "VISSIEBANAAN"

Paweł wie o czym mówi w odniesieniu do bardzo wielu spraw z którymi współcześnie boryka się zawodowy pokerzysta. Koncentracja, pewność siebie, tilt, dieta. Praca z Pawłem umożliwiła mi stworzenie konkretnego planu rozwoju i stopniową realizację. Nawet pomiędzy sesjami Paweł był dostępny i okazywał wsparcie. Zawsze mogłem wysłać wiadomość i liczyć na szybką odpowiedź, kiedy potrzebowałem tego najbardziej.

KRISTIJAN

Zawsze wiedziałem, że odpowiednie nastawienie jest bardzo ważne ale nigdy nie wiedziałem jak konkretnie je kontrolować i co właściwie nie działa. Pracując z Pawłem znaleźliśmy główne przyczyny moich problemów i ich rozwiązania. Borykałem się głównie z brakiem koncentracji i świadomości w podejmowaniu decyzji podczas gry. Sesje z Pawłem bardzo pomogły mi poprawić moje mentalne niedociągnięcia i w bardzo krótkim czasie zauważyłem znaczącą poprawę moich wyników.

JARED BARTLETT

Stres i niepokój bardzo negatywnie wpływały na mnie przez całe moje życie. Razem z żoną mieliśmy w zwyczaju mówić, że to mój kryptonit. Nie mogłem przez to spać, byłem rozdrażniony i ogólne nie mogłem doświadczać życia tak jak chciałem. Dzięki Pawłowi naprawiłem ten obszar mojego życia. Niektóre z wskazówek i strategii, które otrzymałem do pokonania stresu i lęku sprawiły, że nie tylko rzadko ich doświadczam, ale kiedy już tak się stanie szybko pokonuje i uwalniam się od negatywnych emocji. Nadal nie jestem doskonały, ale zmieniłem się z kogoś kto zawsze był określany jako osoba bardzo zestresowana do osoby, która stresuje się rzadko. Jakość mojego życia poprawiła się diametralnie. Gorąco polecam Pawła i myślę, że wiele osób może skorzystać z jego pomocy!